سگ نگهبان

20
شهریور

نژاد سگ گرگی - پیوند گرگ و سگ اهلی نامشخص

 

سگ گرگی نژادی است حساس که به اشیاء بی جان واکنش خوبی نشان نمی دهد. آنها به صبر زیادی نیاز دارند. قبل از آنکه این نژاد را برای نگهداری قبول کنید باید بطور جدی آموزش داده شوند. آنها به آموزشهای ثابت و فضای پهناوری برای گشتن نیاز دارند.

ادامه مطلب: نژاد سگ گرگی - پیوند گرگ و سگ اهلی نامشخص
14
مرداد
فروش سگ بیت بول آمریکایی

نژاد سگ پیت بول آمریکایی - american pit bull terrier


 اگربه دنبال سگی قدرتمندوجنگجوهستیدخرید سگ پیت بول پیشنهاد میشود. نژاد سگ پیت بول به سرعت جایگاه قدرت و لقب جنگجوی شکست ناپذیر را در میان تمامی نژادها به خود اختصاص داد.

ادامه مطلب: نژاد سگ پیت بول آمریکایی - american pit bull terrier
14
مرداد
فروش سگ آکیتا

نژادسگ جاپانیزآکیتا-akita

اگر قصد خرید یا فروش سگ آکیتا را دارید باید بدانید که این نژاد سگ بسیار وفادار میباشد اما با کودکان رابطه ی خوبی ندارند . این نژاد سگ با افراد غریبه رابطه ی خوبی ندارند و همین امر باعث شده است که در نگهبانی به خوبی عمل کند.

ادامه مطلب: نژادسگ جاپانیزآکیتا-akita
26
تیر
فروش سگ سنت برنارد

نژادسگ سنت برنارد-Saint. Bernard


سگ سنت برنارداستعدادخارق العاده ای درمورد بهمن وطوفان دارداگربه دنبال سگی ارام ومهربان ومطیع هستیدکه درهمه جاهمراه شماباشدبه خرید سگ سنت برنارداقدام کنید

ادامه مطلب: نژادسگ سنت برنارد-Saint. Bernard
25
تیر
خرید سگ ساموید

نژادسگ ساموید-Samoyed

اگرشمادرمناطق گرمسیرایران زندگی میکنیدخریدسگ ساموید رافراموش کنید

ادامه مطلب: نژادسگ ساموید-Samoyed
25
تیر
فروش سگ گریت دین

نژادسگ گریت دین-Great Dane

سگ گریت دین از بلند قدترين سگهاي دنيا .  نژادسگ گریت دین رو به آپولوي دنياي سگها مي شناسن . قدرتمند و ورزيده . اما خلق و خوي گريت دين باعث شد تا اين غول پيكر آرام تبديل به بزرگترين سگ دست آموز بشر بشه . و جاي بسي تعجب داره كه نام دانماركي بزرگ از كجا اخذ شده است.اگربه دنبال یک سگ اشرافی وبادیگاردهستیدبه خرید سگ گریت دین اقدام کنید.

ادامه مطلب: نژادسگ گریت دین-Great Dane