فروش سگ ژرمن شپرد
26
تیر
2618

سگ ژرمن شیپرد سگی باهوش ، نترس ، مشتاق ، شجاع ، شاداب و بیقرار برای آموختن است اگربه دنبال یه سگ نگهبان هستیدخرید سگ ژرمن شپردگزینه مناسبی است.

  توضیحات سگ ژرمن شپرد

سگ ژرمن شیپرد در تمام ایام به دلیل رفتار و ساختار بدنی ممتازش در بین سایر نژادها مورد انتخاب قرار گرفته است و حتی ویژگی های دفاعی و تربیت های اختصاصی آن نیز به معرض قضاوت گذارده می شود. مهمترین ویژگی نژاد سگ ژرمن شپرد رفتارهای اشرافی ، شهامت و توانایی آموختن رفتارها و فعالیتهای اختصاصی است. اولین ویژگی یک سگ ژرمن شیپرد خوب ، قدرت ، چالاکی ، عضلات مناسب و هوشیاری است. رنگ در سگ ژرمن شیپردمتفاوت است و تقریباً اکثر رنگها قابل قبول هستند. با این وجو د رنگهای خیلی کم رنگ و یا سفید یک دست قابل قبول نمی باشد.  
    

خلق وخو سگ ژرمن شپرد

 سگ ژرمن شپرداغلب بعنوان سگ کار از آن استفاده می شود. ژرمن شیپرد سگی باهوش ، نترس ، مشتاق ، شجاع ، شاداب و بیقرار برای آموختن است. به شجاعت و وفاداری شهرت دارد. ژرمن سگی است جدی و به نظرمی رسد مقداری از هوش خود را از انسان به ارث برده است! استعداد بسیار خوبی در آموختن دارد. آنها خیلی دوست دارند که همیشه نزدیک اعضای خانواده باشند و بلعکس از غریبه ها دوری می جویند.سگ ژرمن شیپرد سگ اجتماع دوستی است و نباید او را برای مدت طولانی تنها گذاشت.  تنها زمانی پارس می کند که لازم باشد. شمه قوی در محافظت ونگهبانی دارد و بهتر است که از سنین پایین به آن آموزشهای اختصاصی داده شود. با حیوانات دیگر کنار می آید و با کودکان بسیار مهربان است. به راحتی می توان آنه را برای اهداف گوناگون اعم از سگ گله ، سگ نگهبان ، سگ پلیس ، راهنمای نابینایان ،  ناجی و سگ ارتش تعلیم داد
    

وزن وارتفاع درسگ ژرمن شپرد

 وزن درژرمن های مادها: (30-40) ک.گ ، در ماده ها: (30-40) ک.گ

ارتفاع درژرمن های نرها: (60-65) س.م ، در ماده ها: (55-60) س.م

 
    

مشکلات سلامتی سگ ژرمن شپرد

 مشکلات کپل ( باسن) و آرنج در آنها شایع است بنابراین قبل خرید توله سگ ژرمن شپرد از سلامت والدین نسبت به این بیماری اطمینان حاصل نمایید. بیماریهای خونی ، مشکلات هضم غذا ، صرع ، اگزما و کوتاه ماندن اندام قابل ذکر می باشد.
    

شرایط نگهداری سگ ژرمن شپرد

سگ ژرمن شپرد برای زندگی در آپارتمان مناسب است به شرطی که به آن اجازه فعالیت بدنی روزانه داده شود. در داخل خانه آرام است اما یک حیاط بزرگ برای زندگیش مناسب خواهد بود.
    

فعالیت بدنی سگ ژرمن شپرد

 

سگ ژرمن فعالیت و جست و خیز رادوست دارد. گاهی اوقات به تعلیم و آموزش علاقه نشان می دهد و از کشتی گرفتن و مبارزه لذت می برد.
    

طول عمرسگ ژرمن شپرد

 حدود 13 سال.

 
    

آراستن سگ ژرمن شپرد

 ریزش مو درنژاد سگ ژرمن شپردخصوصاً در فصل ریزش مو زیاد می باشد. شانه کردن روزانه مناسب است. نباید آنها را زیاد استحمام کرد. شستشوی دو بار در سال کافی است تا از خشک شدن و از بین رفتن روغن طبیعی پوست جلوگیری شود.
    

 تاریخچه سگ ژرمن شپرد

در بین سگهای قدیمی گله و مزارع و همچنین از جمله ملازمان و همراهان انسان طی قرون گذشته این نژاد توسعه بسیار زیادی یافته است. ژرمن شیپرد توانست از سال 1914 از آلمان به بسیاری از نقاط جهان انتقال یلبد.

 
    

گروه سگ ژرمن شپرد

سگ ژرمن شپرددرگروه سگهای کاری - چند منظوره قرارداردفروش سگ ژرمن شپردبرای خریدسگ نگهبان پیشنهادمیشود.